6. „უკრაინელები არ მიიღებენ სამშვიდობო შეთანხმებას, რომელიც ითვალისწინებს... ტერიტორიების რუსეთის ფედერაციისთვის გადაცემას"
7. Hello Tech გოგოებისთვის
8. თბილისში ლოგისტიკის საერთაშორისო გამოფენა და ფორუმი გაიმართება - ღონისძიების გენერალური სპონსორი თიბისია
"ჩვენი რეგიონის ფასი მხოლოდ და მხოლოდ გაიზრდება"
სოც. მედია
"რაც არ უნდა ვისაუბროთ, არის დღეს ინტენსიურად საუბარი აზერბაიჯანი-სომხეთის ახალი გზების მშენებლობაზე, რომელზეც თამამად შეგვიძლია მშვიდად და წყნარად ვთქვათ, რომ კარგია რეგიონისთვის. ეს თუ განვითარდება და დაემატება რაღაც გზა ჩვენს რეგიონს, ჩვენი რეგიონის ფასი მხოლოდ და მხოლოდ გაიზრდება სწორედ დაკავშირებადობის კონტექსტში, მაგრამ წარმოუდგენელია, რომელიმე გზამ ჩაანაცვლოს საქართველო, მაშინ როდესაც ამდენი ხნის განმავლობაში ეს გზა არსებობს, მოქმედებს, ვითარდება. ყოველწლიურად მოთხოვნა იზრდება და არა მცირდება.
კიდევ სამი-ოთხი მარშრუტი რომ დაემატოს მას, მაინც საკმარისი არ იქნება ალბათ იმ ყველაფრისთვის, რაც ხდება დღეს დასავლეთსა და აღმოსავლეთს შორის, როდესაც ტვირთბრუნვაზეა საუბარი. აქედან გამომდინარე, როგორ ცდილობენ ზოგიერთები გამოიყენონ აზერბაიჯანის და სომხეთის ურთიერთობები საქართველოსთან მიმართებით და წარმოაჩინონ ან თითქოს ორაზროვანი კითხვები დასვან, თქვენ როგორ უყურებთ, კარგად ვუყურებთ ამ ყველაფერს, გვიხარია, მოგვწონს და არ ვუყურებთ ამას როგორც საქართველოზე გამავალი გზის კონკურენტ გზას“ - განაცხადა მაკა ბოჭორიშვილმა "იმედის" ეთერში.